See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dystrybucja energii elektrycznej do punktów poboru energii w nieruchomości Ministerstwa Rozwoju i Technologii przy pl. Trzech Krzyży 3/5 i lokalu mieszkalnym przy ul. Marszałkowskiej 21/25 w Warszawie.
Interne Kennung: BDG-V.2610.41.2022.MR
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0000