2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup firewallů pro vybrané příspěvkové organizace Zlínského kraje
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení firewallů pro vybrané příspěvkové organizace zřizované Zlínským krajem. Účelem této smlouvy je zajistit pro Zlínský kraj služby, které mu umožní kontrolovat průběh plnění smluv uzavřených na základě tohoto centralizovaného zadávacího řízení. Předmětem je dodávka firewallů včetně jejich podpory výrobcem. Konkrétně jsou předmětem dodávky 4 typy zařízení (Typ A, Typ B, Typ C, Typ D) spolu s odpovídajícím balíčkem bezpečnostních předplatných, zárukou na výměnu hardwaru a implementační/migrační službou – více v příloze rámcové smlouvy č. 2 – Podrobný popis plnění.
Interne Kennung: VZ/2026/6/018/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72610000 Computerunterstützung, 50312610 Wartung von Informationstechnologieeinrichtungen, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku ve smyslu §100, odst. 1 ZZVZ, která je uvedena v návrhu obchodních podmínek (návrh kupní smlouvy na hardware).