2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arendustööd Riigi õigusabi infosüsteemi (RIS) tellimuste jagamise funktsiooni integreerimiseks Avalikku E-toimikusse (AET)
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on sõlmida hankeleping ühe edukaks tunnistatud pakkujaga, kes hakkab teostama detailanalüüsi- ja arendustöid riigi õigusabi infosüsteemi (RIS) tellimuste jagamise funktsionaalsuse integreerimiseks Avalikku E-toimikusse (AET). Detailanalüüs peab põhinema tehnilise kirjelduse lisa 1 eelanalüüsil. Detailanalüüsi eesmärk on täpsustada lahendus, mille alusel viiakse RIS-i tellimuste jagamise funktsionaalsus üle AET-i ning tagatakse selle ühildumine AET-i olemasoleva arhitektuuri ja tööprotsessidega. Töö käigus tuleb analüüsida ja kirjeldada ka RIS-i muude funktsionaalsuste jätkuv toimimine olukorras, kus tellimuste jagamise funktsionaalsus viiakse üle AET infosüsteemi. Detailanalüüsi tulemused on aluseks käesoleva hankelepingu raames teostatavale arendustööle. Töö hõlmab muu hulgas arendust, testimist ning lahenduse kasutuselevõtu toetamiseks vajalikke tegevusi. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307717-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000