2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do oznaczania leków antyarytmicznych oraz MPA I MPAG w surowicy/osoczu na aparacie QTRAP4500 metodą LC-MS/MS, sond, zestawów do oznaczania ilościowego mutacji, zestawów jednorazowych do separatora komórkowego Spectra Optia, odczynników do diagnostyki hemochromatozy metodą real-time PCR do posiadanego aparatu Roche LightCycler
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do oznaczania leków antyarytmicznych oraz MPA I MPAG w surowicy/osoczu na aparacie QTRAP4500 metodą LC-MS/MS, sond, zestawów do oznaczania ilościowego mutacji, zestawów jednorazowych do separatora komórkowego Spectra Optia, odczynników do diagnostyki hemochromatozy metodą real-time PCR do posiadanego aparatu Roche LightCycler 480 II, odczynników i materiałów kontrolnych oraz odczynników do oceny jakości wyizolowanego ddcfDNA /wolne pozakomórkowe DNA/, kompatybilne z aparatem Tape Station na okres 12, 24 i 36 m-cy. w podziale na 7 części: CZĘŚĆ 1 Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do oznaczania leków antyarytmicznych oraz MPA I MPAG w surowicy/osoczu na aparacie QTRAP4500 metodą LC-MS/MS na okres 36 miesięcy. CZĘŚĆ 2 Dostawa sond CZĘŚĆ 3 Gotowy zestaw do oznaczania ilościowego mutacji CZĘŚĆ 4 Zestawy jednorazowe do separatora komórkowego Spectra Optia wraz z płynami antykoagulacyjnymi CZĘŚĆ 5 Odczynniki do diagnostyki hemochromatozy metodą real-time PCR do posiadanego aparatu Roche LightCycler 480 II (własność UCKWUM), na okres 36 miesięcy CZĘŚĆ 6 Odczynniki i materiały kontrolne CZĘŚĆ 7 Dostawa odczynników do oceny jakości wyizolowanego ddcfDNA /wolne pozakomórkowe DNA/, kompatybilne z aparatem Tape Station na okres 24 m-cy 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: DZPUCK.262.144.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141641 Sonden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. 1
Beschreibung: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do oznaczania leków antyarytmicznych oraz MPA I MPAG w surowicy/osoczu na aparacie QTRAP4500 metodą LC-MS/MS na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 22. PRAWO OPCJI: Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 441 ustawy, w ramach prawa opcji może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw, zgodną z przedmiotem zamówienia podstawowego, o którym mowa w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. 23. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, o którym mowa w pkt. 22 poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie, do momentu wykorzystania maksymalnej wartości, określonej w § 2 ust. 5 Załącznika nr 4 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy. 24. Maksymalna wartość objęta prawem opcji, o których mowa w pkt 22, nie przekroczy 20 % Wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego z zawartej umowy . 25. Wartość prawa opcji, wskazana każdorazowo w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji, ustalana będzie na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy – Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy. 26. Zlecenia, o których mowa w pkt 22, stanowią uprawnienie Zamawiającego, objęte prawem opcji. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, aniżeli objęte prawem opcji ilości maksymalne, o których mowa w pkt 24 powyżej. 27. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowaną część zamówienia, w ramach udzielanego prawa opcji. 28. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane na zasadach i w terminach, o których mowa w § 3 Załącznika nr 4 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: cz. 2
Beschreibung: Dostawa sond
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: cz. 3
Beschreibung: Gotowy zestaw do oznaczania ilościowego mutacji
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: cz. 4
Beschreibung: Zestawy jednorazowe do separatora komórkowego Spectra Optia wraz z płynami antykoagulacyjnymi
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: cz. 5
Beschreibung: Odczynniki do diagnostyki hemochromatozy metodą real-time PCR do posiadanego aparatu Roche LightCycler 480 II (własność UCKWUM), na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: cz. 6
Beschreibung: Odczynniki i materiały kontrolne
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: cz. 7
Beschreibung: Dostawa odczynników do oceny jakości wyizolowanego ddcfDNA /wolne pozakomórkowe DNA/, kompatybilne z aparatem Tape Station na okres 24 m-cy
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7