2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa zbiornika wodnego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w m. Hrubieszów, woj. lubelskie”
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na opracowaniu kompletnej dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi załącznikami, z kosztorysem inwestorskim oraz pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektem dla zadania pn. „Budowa zbiornika wodnego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w m. Hrubieszów, woj. lubelskie” wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację przedmiotowego zadania. 4.2. Zakres opracowania został przyjęty zgodnie z wariantem II Koncepcji programowo – przestrzennej opracowanej w 2022 r. przez HYDRON, ul. Jastrzębowskiego 22 p. 14, 02-786 Warszawa. Wariant ten został zarekomendowany przez wykonawcę koncepcji, zamawiającego oraz przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Zarząd Zlewni w Białej Podlaskiej Wód Polskich. Jednakże, koncepcja programowo przestrzenna stanowiąca załącznik do niniejszego Opisu Przedmiotu Zamówienia stanowi dokumentacje pomocniczą - nie stanowi obligatoryjnej podstawy do projektowania. 4.3. Opracowanie dokumentacji projektowej powinno zostać wykonane w oparciu o aktualne dane, w szczególności: • wyniki pomiarów geodezyjnych wykonanych w obowiązujących układach odniesienia poziomego i pionowego, • szczegółową inwentaryzację terenową, • rozpoznanie warunków gruntowo wodnych, • analizę istniejącej infrastruktury oraz uwarunkowań środowiskowych i formalno-prawnych, • analizę występowania zjawisk klimatycznych (np. zjawisko suszy), • Oczekiwania zamawiającego co do zakresu planowanych rozwiązań projektowych. 4.4. Zamawiający wymaga, aby podstawę projektowania stanowiła kompleksowa analiza terenu oraz rzeczywistych możliwości technicznych i projektowych realizacji zamierzenia inwestycyjnego, jakim jest budowa zbiornika wodnego. 4.5. Rozwiązanie projektowe powinno uwzględniać możliwie najlepiej uwarunkowania techniczne, jak i oczekiwania funkcjonale inwestycji. Ponadto projekt powinien zawierać rozwiązania podnoszące atrakcyjność oraz funkcjonalność przestrzeni. 4.6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy - Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: BRP.271.1.1.2026.AJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001