See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania na potrzeby Polskiej Agencji Kosmicznej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje pięć części: 1) Część I – Dostawa komputerów przenośnych oraz laptopów (wzmocnione) typu rugged, obejmująca: a) 30 sztuk komputerów przenośnych klasy biznesowej (enterprise) przeznaczonych do pracy w środowisku sieciowym umożliwiającym centralne zarządzanie urządzeniami oraz integrację z systemami zarządzania użytkownikami; b) 4 sztuki laptopów typu rugged (wzmocnionych), przeznaczonych do pracy w warunkach terenowych i środowiskach o podwyższonym ryzyku uszkodzeń mechanicznych oraz wpływu czynników atmosferycznych. - spełniających wymagania minimalne określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części I – stanowiących Załącznik nr 1.1 do SWZ; 2) Część II – Dostawa komputera stacjonarnego – dostawa 1 sztuki komputera stacjonarnego klasy biznesowej (enterprise) przeznaczonego do pracy w środowisku sieciowym umożliwiającym centralne zarządzanie urządzeniami oraz integrację z systemami zarządzania użytkownikami, spełniającego wymagania minimalne określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części II – stanowiących Załącznik nr 1.2 do SWZ; 3) Część III - Dostawa monitorów – dostawa 35 sztuk monitorów LCD/LED z wbudowaną stacją dokującą przeznaczonych do zastosowań biurowych, spełniających wymagania minimalne określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części III – stanowiących Załącznik nr 1.3 do SWZ; 4) Część IV - Dostawa stacji dokujących – dostawa 10 sztuk stacji dokujących, spełniających wymagania minimalne określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części IV – stanowiących Załącznik nr 1.4 do SWZ; 5) Część V - Dostawa 18 licencji Microsoft 365 E5 na okres 12 miesięcy, zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części V – stanowiących Załącznik nr 1.5 do SWZ.
Interne Kennung: BO/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30232000 Peripheriegeräte, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa komputerów przenośnych oraz laptopów (wzmocnione) typu rugged
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówieni jest dostawa komputerów przenośnych oraz laptopów (wzmocnione) typu rugged, obejmująca: a) 30 sztuk komputerów przenośnych klasy biznesowej (enterprise) przeznaczonych do pracy w środowisku sieciowym umożliwiającym centralne zarządzanie urządzeniami oraz integrację z systemami zarządzania użytkownikami; b) 4 sztuki laptopów typu rugged (wzmocnionych), przeznaczonych do pracy w warunkach terenowych i środowiskach o podwyższonym ryzyku uszkodzeń mechanicznych oraz wpływu czynników atmosferycznych, - spełniających wymagania minimalne określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części I – stanowiących Załącznik nr 1.1 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia wykonany zostanie w terminie 90 dni od dnia zawarcia umowy, jednak nie później niż do dnia 10 grudnia 2026 r., z zastrzeżeniem, że dostawa komputerów przenośnych i laptopów wykonana zostanie nie później niż do dnia 1 grudnia 2026 r.
Interne Kennung: BO/11/2026 Część I
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa komputera stacjonarnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówieni jest dostawa 1 sztuki komputera stacjonarnego klasy biznesowej (enterprise) przeznaczonego do pracy w środowisku sieciowym umożliwiającym centralne zarządzanie urządzeniami oraz integrację z systemami zarządzania użytkownikami, spełniającego wymagania minimalne określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części II – stanowiących Załącznik nr 1.2 do SWZ; 2. Przedmiot zamówienia wykonany zostanie w terminie 90 dni od dnia zawarcia umowy, jednak nie później niż do dnia 10 grudnia 2026 r., z zastrzeżeniem, że dostawa komputera stacjonarnego wykonana zostanie nie później niż do dnia 1 grudnia 2026 r.
Interne Kennung: BO/11/2026 Część II
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa monitorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówieni jest dostawa 35 sztuk monitorów LCD/LED przeznaczonych do zastosowań biurowych, spełniających wymagania minimalne określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części III – stanowiących Załącznik nr 1.3 do SWZ; 2. Przedmiot zamówienia wykonany zostanie w terminie 90 dni od dnia zawarcia umowy, jednak nie później niż do dnia 10 grudnia 2026 r., z zastrzeżeniem, że dostawa komputera stacjonarnego wykonana zostanie nie później niż do dnia 1 grudnia 2026 r.
Interne Kennung: BO/11/2026 Część III
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa stacji dokujących
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówieni jest dostawa 10 sztuk stacji dokujących, spełniających wymagania minimalne określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części IV – stanowiących Załącznik nr 1.4 do SWZ; 2. Przedmiot zamówienia wykonany zostanie w terminie 90 dni od dnia zawarcia umowy, jednak nie później niż do dnia 10 grudnia 2026 r., z zastrzeżeniem, że dostawa komputera stacjonarnego wykonana zostanie nie później niż do dnia 1 grudnia 2026 r.
Interne Kennung: BO/11/2026 Część IV
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa 18 licencji Microsoft 365 E5 na okres 12 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówieni jest dostawa 18 licencji Microsoft 365 E5 na okres 12 miesięcy, zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części V – stanowiącym Załącznik nr 1.5 do SWZ; 2. Przedmiot zamówienia wykonany zostanie w następującym terminie: maksymalnie do 10 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy - rejestracja licencji na platformie Microsoft oraz wsparcie techniczne przez okres 12 miesięcy.
Interne Kennung: BO/11/2026 Część V
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket