577561-2025 - Wettbewerb
Polen – Beleuchtungssysteme – Zakup i dostawa elementów systemu oświetlenia ogólnego i ekspozycyjnego dla sal wystawowych Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa elementów systemu oświetlenia ogólnego i ekspozycyjnego dla sal wystawowych Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Poznaniu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa elementów systemu oświetlenia ogólnego i ekspozycyjnego dla sal wystawowych Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Poznaniu zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (dalej „OPZ”) oraz zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy (dalej „PPU”) stanowiącymi Załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający w OPZ wyszczególnił rodzaj zamawianych elementów, podał ich minimalne parametry techniczne oraz zamawianą ilość.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
LosLOT-0001