See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PZ OLV Ambulant Therapiecentrum (BOPEC)
Beschreibung: PZ OLV Ambulant Therapiecentrum (BOPEC)
Interne Kennung: PPP0WB-175/6113/BRUGGE/2026/BOPEC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BRUGGE/2026/BOPEC_1
577577-2026 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – PZ OLV Ambulant Therapiecentrum (BOPEC)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0WB-175/6113/BRUGGE/2026/BOPEC
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BRUGGE/2026/BOPEC_1