57759-2025 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług przewozowych na terenie miasta Puszczykowa w latach 2025-2027 w ramach publicznego transportu zbiorowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych na terenie miasta Puszczykowa w latach 2025-2027 w ramach publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od 2 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2027 roku usług przewozowych w ramach publicznego transportu zbiorowego na linii komunikacyjnej nr 695 na trasie Puszczykowo, Niwka Szpital – Puszczykowo, Puszczykówko PKM – Puszczykowo, Rondo Heigelmanna – Puszczykowo, Kościelna – Puszczykowo, Rondo Heigelmanna – Puszczykowo, Pszeniczna – Puszczykowo, Rondo Heigelmanna – Puszczykowo, Puszczykówko PKM – Puszczykowo, Niwka Szpital. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany trasy w trakcie trwania umowy. Szacunkowa liczba wozokilometrów objętych zamówieniem podstawowym wynosi łącznie 244 324,80 km
Interne Kennung: ZP.271.18.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001