See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania w czystości taboru kolejowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania w czystości taboru kolejowego eksploatowanego na terenie Zakładów POLREGIO S.A., w tym polegających na odfekalnianiu i wodowaniu zbiorników w pojazdach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 469540-2025
Interne Kennung: POT.240.978.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 1 PR Białystok
Beschreibung: Zgodny ze specyfikacją warunków zamówienia sporządzoną w postępowaniu, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, opublikowaną na platformie zakupowej polregio.eb2b.com.pl, zwaną dalej "SWZ". Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 6 PR Kielce
Beschreibung: Zgodny ze specyfikacją warunków zamówienia sporządzoną w postępowaniu, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, opublikowaną na platformie zakupowej polregio.eb2b.com.pl, zwaną dalej "SWZ". Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 6
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 19 PR Olsztyn/ PR Gdynia
Beschreibung: Zgodny ze specyfikacją warunków zamówienia sporządzoną w postępowaniu, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, opublikowaną na platformie zakupowej polregio.eb2b.com.pl, zwaną dalej "SWZ". Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 19
Interne Kennung: Część nr 19