2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów (autobusów) zeroemisyjnych wraz z dostawą i montażem ładowarek stacjonarnych i mobilnych w ramach projektu pn. Zintegrowany system transportu na terenie POF – Miasto Nowy Targ.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa samochodów (autobusów) zeroemisyjnych wraz z dostawą i montażem ładowarek stacjonarnych i mobilnych w ramach projektu pn. Zintegrowany system transportu na terenie POF – Miasto Nowy Targ. 2. Zakres zamówienia obejmuje: Część I - dostawa autobusów typu midi wraz z budową kontenerowej stacji transformatorowej oraz dostawą i montażem ładowarek stacjonarnych i mobilnych. Zakres zamówienia obejmuje: 1/ dostawę fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych: cztery autobusy elektryczne typu midi, 2/ zaprojektowanie, dostawę, budowę i uruchomienie czterech stacjonarnych punktów ładowania autobusów elektrycznych oraz kontenerowej stacji transformatorowej o mocy 630 kVA, 3/ dostawę dwóch fabrycznie nowych mobilnych ładowarek autobusowych typu plug‑in. Część II - dostawa autobusów typu mini wraz z dostawą i montażem ładowarek mobilnych. Zakres zamówienia obejmuje: 1/ dostawę fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych: dwa autobusy elektryczne typu mini, 2/ dostawę dwóch fabrycznie nowych mobilnych ładowarek autobusowych typu plug in. Zamówienie realizowane w ramach projektu „Zintegrowany system transportu na terenie POF – Miasto Nowy Targ w ramach Priorytetu 3 Fundusze europejskie dla transportu miejskiego Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”. 3. Wymagania ogólne: 1/ wymagania formalne, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia oraz szczegółowe wymagania, parametry techniczne, wyposażenie oraz warunki gwarancji i serwisu jakie musi spełniać i posiadać oferowany przedmiot zamówienia zawiera: a) załącznik nr 8 – opis przedmiotu zamówienia - autobusy typu midi, b) załącznik nr 9 – opis przedmiotu zamówienia - autobusy typu mini, c) załącznik nr 10 - Program Funkcjonalno – użytkowy -Budowa punktów ładowania autobusów elektrycznych – ładowarki stacjonarne wraz z systemem zarządzania procesem ładowania, na terenie zajezdni autobusowej Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nowym Targu, d) załącznik nr 11 – przedmiar robót - Budowa punktów ładowania autobusów elektrycznych – ładowarki stacjonarne wraz z systemem zarządzania procesem ładowania, na terenie zajezdni autobusowej Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nowym Targu, e) załącznik nr 12 – Warunki przyłączenia Nr WP/005528/2026/O09R06 – Stacja ładowania pojazdów elektrycznych, f) załącznik nr 6 – Umowa nr UP/005528/2026/O09R06 o przyłączenie do sieci dystrybucyjnej TAURON Dystrybucja S.A., 2/ wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia na własny koszt na miejsce wskazane przez zamawiającego wraz z zamawianym osprzętem, wszystkie instrukcje obsługi winny być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się przeszkolić pracowników zamawiającego na warunkach określonych umową, 3/ wykonawca zobowiązany jest zapewnić autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dysponujący personelem oraz oryginalnymi częściami zamiennymi, spełniający wymagania określone w SWZ, który w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisować będzie zamawiane autobusy wraz z osprzętem, 4/ wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego usunięcia wszelkich usterek powstałych lub ujawnionych w okresie gwarancyjnym. Czas przybycia i rozpoczęcie serwisu od momentu zgłoszenia awarii: do 24 godzin Zgłoszenie poprzez wiadomość elektroniczną (e-mail). 5/ wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia sprzętu diagnostycznego wzmocnionego umożliwiającego wykonanie diagnostyki dostarczonych pojazdów, 6/ wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia przeszkolenia personelu zamawiającego w zakresie wykonywania serwisów gwarancyjnych całego przedmiotu zamówienia tj. mechaników i kierownik warsztatu do diagnostyki i odczytywania powstałych błędów eksploatacyjnych wraz z możliwość ich szybkiego usuwania z którego wystawi stosowny dokument potwierdzający przeszkolenie pracowników. Szkolenie odbywać się będzie w miejscu dostawy Miejski Zakład Komunikacyjny ul. Konfederacji Tatrzańskiej 1, 34-400 Nowy Targ, 6/ wykonawca udzieli autoryzacji wewnętrznej MZK w Nowym Targu na wykonywanie obsług technicznych oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych dostarczonych autobusów, 7/ wykonawca winien przedstawić pisemną gwarancję na dostarczone samochody wraz z osprzętem, która nie może być krótsza niż niż 5 lat, 8/ w okresie gwarancji koszt dojazdu i czynności serwisowych po stronie wykonawcy. 9/ wykonawca przed podpisaniem umowy na dostawę przedmiotu zamówienia musi przedstawić: - harmonogram przeglądów do 1000 Rbh - koszty poszczególnych przeglądów wg harmonogramu przeglądu. 10/ wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia kompatybilność autobusów z ładowarkami stacjonarnymi oraz mobilnymi typu plug in. 11/ przedmiar robót na budowę punktów ładowania autobusów elektrycznych – ładowarki stacjonarne wraz z systemem zarządzania procesem ładowania, na terenie zajezdni autobusowej Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nowym Targu jest materiałem pomocniczym, Pozostałe informacje zostały zawarte w SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.35.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa autobusów typu midi wraz z budową kontenerowej stacji transformatorowej oraz dostawą i montażem ładowarek stacjonarnych i mobilnych.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1/ dostawę fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych: cztery autobusy elektryczne typu midi, 2/ zaprojektowanie, dostawę, budowę i uruchomienie czterech stacjonarnych punktów ładowania autobusów elektrycznych oraz kontenerowej stacji transformatorowej o mocy 630 kVA, 3/ dostawę dwóch fabrycznie nowych mobilnych ładowarek autobusowych typu plug‑in. Przedmiot główny: CPV 34144910-0 – autobusy elektryczne (pojazdy zeroemisyjne). Przedmiot pomocniczy: CPV 31158000-8 – ładowarki (główny kod dla stacji i wolnostojących ładowarek) CPV 31158100-9 – ładowarki do baterii CPV 45220000-5 – roboty inżynieryjne i budowlane (jeśli przetarg obejmuje montaż stacji) CPV 45315000-8 – instalacje urządzeń elektrycznych i rozdzielczych CPV 32441000-6 – sprzęt telemetryczny CPV 71320000-7 - usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Interne Kennung: ZP.271.35.2026/1
Los: LOT-0002
Titel: dostawa autobusów typu mini wraz z dostawą i montażem ładowarek mobilnych.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1/ dostawę fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych: dwa autobusy elektryczne typu mini, 2/ dostawę dwóch fabrycznie nowych mobilnych ładowarek autobusowych typu plug in. Przedmiot główny: CPV 34144910-0 – autobusy elektryczne (pojazdy zeroemisyjne). Przedmiot pomocniczy: CPV 31158100-9 – ładowarki do baterii CPV 32441000-6 – sprzęt telemetryczny
Interne Kennung: ZP.271.35.2026/2