See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Wykonawca przystępujący do przetargu winien przystąpić do całości zamówienia lub do danego pakietu zachowując numer ustalony przez Zamawiającego. Oferty cząstkowe do wybranych pozycji będą odrzucone. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (do pakietu). 2. Opis przedmiotu zamówienia, wielkość i zakres: Przedmiot zamówienia składa się z następujących pakietów: Pakiet nr 1: Płyny infuzyjne Pakiet nr 2: Żywienie pozajelitowe Pakiet nr 3: Żywienie dojelitowe Pakiet nr 4: Żywienie dojelitowe + żywienie dzieci i niemowląt Pakiet nr 5: Hydrożele Pakiet nr 6: Laktuloza Pakiet nr 7: Dializa cytrynianowa i anestetyki wziewne Pakiet nr 8: Leki różne 1 Pakiet nr 9: Leki różne 2 Pakiet nr 10: Kontrasty 1 Pakiet nr 11: Leki różne 3 Pakiet nr 12: Kontrasty 2 Pakiet nr 13: Leki kardiologiczne Pakiet nr 14: Leki różne 4 Pakiet nr 15: Żele do cewnikowania i intubacji Pakiet nr 16: Antybiotyki Pakiet nr 17: Receptura Pakiet nr 18: Inhibitory pompy protonowej Pakiet nr 19: Leki różne 5 Pakiet nr 20: Leki różne 6 Pakiet nr 21: Leki różne 7 Pakiet nr 22: Leki różne 8 Pakiet nr 23: Leki różne 9 Pakiet nr 24: Leki różne 10 Pakiet nr 25: Leki przeciwzakaźne Pakiet nr 26: Anestezjologia Pakiet nr 27: Idarucyzymab Pakiet nr 28: Leki różne 11 Pakiet nr 29: Leki różne 12 Pakiet nr 30: Anestezjologia 2 Pakiet nr 31: Czynniki krzepnięcia Pakiet nr 32: Immunoglobuliny i albuminy Pakiet nr 33: Leki różne 13 Pakiet nr 34: Witaminy Pakiet nr 35: Pulmunologia Pakiet nr 36: Leki różne 14 Pakiet nr 37: Prostaglandyny Pakiet nr 38: Aktywator plazminogenu Pakiet nr 39: Szczepionki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, który jest integralną częścią SWZ. Wielkości opakowań podane w Załączniku nr 1 do SWZ są przykładowe. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na inną wielkość opakowań niż określona w Załączniku nr 1 do SWZ. W takim przypadku ilość należy przeliczyć do ilości podanej przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Płyny infuzyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 1, który jest integralną częścią SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2: Żywienie pozajelitowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 2, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: Żywienie dojelitowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 3, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4: Żywienie dojelitowe + żywienie dzieci i niemowląt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 4, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5: Hydrożele
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 5, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6: Laktuloza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 6, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7: Dializa cytrynianowa i anestetyki wziewne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 7, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8: Leki różne 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 8, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9: Leki różne 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 9, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10: Kontrasty 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 10, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11: Leki różne 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 11, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12: Kontrasty 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 12, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13: Leki kardiologiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 13, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14: Leki różne 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 14, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15: Żele do cewnikowania i intubacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 15, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16: Antybiotyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 16, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17: Receptura
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 17, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18: Inhibitory pompy protonowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 18, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19: Leki różne 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 19, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20: Leki różne 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 20, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21: Leki różne 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 21, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22: Leki różne 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 22, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23: Leki różne 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 23, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24: Leki różne 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 24, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25: Leki przeciwzakaźne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 25, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26: Anestezjologia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 26, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27: Idarucyzymab
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 27, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28: Leki różne 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 28, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29: Leki różne 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 29, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30: Anestezjologia 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 30, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31: Czynniki krzepnięcia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 31, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32: Immunoglobuliny i albuminy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 32, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33: Leki różne 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 33, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34: Witaminy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 34, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35: Pulmunologia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 35, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36: Leki różne 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 36, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37: Prostaglandyny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 37, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38: Aktywator plazminogenu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 38, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39: Szczepionki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 39, który jest integralną częścią SWZ.