See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Świętokrzyskiej z podziałem na 4 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 355953-2026
Interne Kennung: ATZ-281-39/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320), w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Mobilna stacja robocza (laptop)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnej stacji roboczej (laptopa)- 1szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-39/26 cz.I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Monitor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora- 1szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-39/26 cz.II
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0003
Titel: Część III– Urządzenie wielofunkcyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia wielofunkcyjnego- 1szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-39/26 cz.III
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Część IV–Komputery stacjonarne, monitory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych (2 szt.), monitorów (3 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-39/26 cz.IV
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme