See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding RAW-Raamovereenkomst Groenonderhoud Tielerwaard West
Beschreibung: Europese openbare aanbesteding voor de RAW-Raamovereenkomst Groenonderhoud Tielerwaard West voor WSRL Aanleiding voor deze aanbestedingsprocedure betreft het aflopen van de huidige Overeenkomst voor de maaiwerkzaamheden in het gebied Tielerwaard West. Ook in de toekomst blijft de behoefte aan deze dienstverlening bestaan. Daarom is WSRL voornemens om een nieuwe Overeenkomst af te sluiten door middel van deze aanbestedingsprocedure. De aflopende overeenkomst was in de vorm van een traditioneel RAW-bestek. Waterschap Rivierenland heeft deze contractvorm intern geëvalueerd en vervolgens besloten om nieuwe contracten voor groenonderhoud aan te besteden in de vorm van RAW-Raamovereenkomsten. Waterschap Rivierenland wenst met één Inschrijver een Raamovereenkomst te sluiten. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zal jaarlijks één deelopdracht wordt uitgezet voor alle werkzaamheden in de betreffende jaargang. Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit: voorbereidende werkzaamheden (o.a. communiceren met perceel eigenaren); uitmaaien watergangen (periode 1_voorjaar); uitmaaien watergangen (periode 2_zomer); uitmaaien watergangen (periode 3_najaar); maaien en opruimen natuurvriendelijke oevers (NVO's) en onderhoudspaden; bijmaaien schouwdammen; uitmaaien kunstwerken en stuwen; maaien dijkpercelen; ter beschikking stellen van personeel en materieel. Looptijd Overeenkomst De RAW-Raamovereenkomst heeft een looptijd van 16 februari 2026 t/m 31 december 2030. De contractduur bedraagt daarmee 5 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
5. Lote
Lote: LOT-0000