See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa fabrycznie nowych pojemników plastikowych na odpady dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa fabrycznie nowych pojemników plastikowych na odpady: a) w kolorze brązowym z płaską pokrywą o pojemności 120 dm3 300 szt.; b) w kolorze antracytowym z płaską pokrywą o pojemności 120 dm3 300 szt.; c) w kolorze żółtym z płaską pokrywą o pojemności 120 dm3 100 szt.; d) w kolorze zielonym z płaską pokrywą o pojemności 120 dm3 550 szt.; e) w kolorze brązowym z płaską pokrywą o pojemności 240 dm3 250 szt.; f) w kolorze antracytowym z płaską pokrywą o pojemności 240 dm3 500 szt.; g) w kolorze żółtym z płaską pokrywą o pojemności 240 dm3 250 szt.; h) w kolorze antracytowym z płaską pokrywą o pojemności 770 dm3 270 szt.; i) w kolorze niebieskim z płaską pokrywą o pojemności 770 dm3 150 szt.; j) w kolorze żółtym z płaską pokrywą o pojemności 770 dm3 150 szt.; k) w kolorze antracytowym z płaską pokrywą o pojemności 1100 dm3 400 szt.; l) w kolorze niebieskim z płaską pokrywą o pojemności 1100 dm3 250 szt.; m) w kolorze żółtym z płaską pokrywą o pojemności 1100 dm3 250 szt. 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na pojemniki plastikowe – min. 48 miesięcy od daty zakupu (data protokołu zdawczo - odbiorczego). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1a) – 1d) do SWZ. 4. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Baza Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o., ul. Nowohucka 1, 31 - 580 Kraków.
Vorherige Bekanntmachung: 628886-2024
Interne Kennung: TZ/EG/7/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001