See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova objekta Collegio dei Nobili - Gimnazijski trg 7, Koper
Beschreibung: Predmet javnega naročila je celovita obnova objekta skladno z varstvenim režimom za kulturni spomenik in izdanim kulturno varstvenim soglasjem ter skladno z izdanimi kulturno varstvenimi pogoji. Obseg navedenih del je razviden iz popisa del v dokumentaciji.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 527446