2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monostroom Gevaarlijk afval Rijksoverheid
Beschreibung: Onderhavige opdracht betreft het verwerken van de Monostroom Gevaarlijk afval. Het gaat in deze om het inzamelen (op Centrale inzamelpunten), afvoeren en verwerken van Gevaarlijke afvalstoffen én het leveren van inzamelingsmiddelen (emballage). Emballage betreft daarbij zowel huur als koop. Aanvullend hoort ook de administratieve verwerking van facturen richting de Deelnemende diensten tot de opdracht. De Aanbestedende dienst hanteert voor de gehele contractperiode van 4 jaar (inclusief optiejaar) een raming van de opdrachtomvang van circa 12.000.000 kilogram Gevaarlijk afval , circa 44.000 stuks koopemballage en circa 10.500 stuks huuremballage. Verder verwacht de Aanbestedende dienst voor de gehele contractperiode van 4 jaar (inclusief optiejaar) een raming van 100 uur voor de inzet van een technisch milieu adviseur. Aanvullend schat de Aanbestedende dienst in dat er mogelijk voor circa 2.000.000 kilogram additioneel Gevaarlijk afval erbij komt
Interne Kennung: 202603046
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Onderhavige opdracht betreft het verwerken van de Monostroom Gevaarlijk afval. Het gaat in deze om het inzamelen (op Centrale inzamelpunten), afvoeren en verwerken van Gevaarlijke afvalstoffen én het leveren van inzamelingsmiddelen (emballage). Emballage betreft daarbij zowel huur als koop. Aanvullend hoort ook de administratieve verwerking van facturen richting de Deelnemende diensten tot de opdracht. 11.000.000 Kilo gevaarlijk afval in totaal over 4 jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De startdatum van de Overeenkomst is bepaald op 1 januari 2027 met een initiële duur van 3 jaar. De einddatum van de Overeenkomst is daarmee bepaald op 31 december 2029. Indien gebruik wordt gemaakt van de optie tot verlenging van 1 jaar loopt de opdracht tot maximaal 31 december 2030.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 202603046
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90520000 Servicios de residuos radiactivos, tóxicos, médicos y peligrosos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: