577695-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Medizinische Geräte – Reluare achizitie de echipamente LOT 11 si LOT 12 ” in cadrul proiectului “ Dotare ambulatoriu integrat din cadrul Spitalului Municipal Medias” Cod proiect: 333062
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reluare achizitie de echipamente LOT 11 si LOT 12 ” in cadrul proiectului “ Dotare ambulatoriu integrat din cadrul Spitalului Municipal Medias” Cod proiect: 333062
Beschreibung: Reluare achizitie de echipamente LOT 11 si LOT 12 ” in cadrul proiectului “ Dotare ambulatoriu integrat din cadrul Spitalului Municipal Medias” Cod proiect: 333062 Număr zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor :18 Autoritatea Contractanta va raspunde in mod consolidat tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor
Interne Kennung: 0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: DOTARI STOMATOLOGIE
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 11, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
Los: LOT-0012
Titel: DOTARI DIABET
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 12, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte