577699-2026 - Ergebnis
Polen – Fleischerzeugnisse – Dostawa żywności
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa żywności
BeschreibungDostawa zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ - formularza asortymentowo-cenowego
Vorherige Bekanntmachung353243-2026
Interne KennungDZP/PN/48/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert. Ogłoszenie o profilu nabywcy zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamawiający zamieścił Ogłoszenie o profilu nabywcy oraz Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert na własnej stronie internetowej w zakładce Profil Nabywcy.
Zentrale Elemente des VerfahrensWykonawca wraz z ofertą składa: 1) Formularz ofertowy – załącznik nr 1 do SWZ. 2) Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ. 3) Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków – JEDZ - załącznik nr 3 do SWZ. 4) Oświadczenia, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024 poz. 507) oraz nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie artykułu 5k Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1) – załącznik nr 5 do SWZ. 5) Oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP – załącznik nr 6 do SWZ. 6) Oświadczenie Wykonawcy, że wszystkie oferowane produkty posiadają Handlowy Dokument Identyfikacyjny – załącznik nr 8 do SWZ 7) Informacja dotycząca składów oferowanych produktów - Wykonawca składa na własnym druku ( w zakresie pakietu nr 1). 8) Certyfikat Jakości żywności QAFP lub równoważne – dotyczy kryterium B – Jakość (dotyczy pakiet nr 2 i 3) 9) Pełnomocnictwo w przypadku, gdy uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - Pieczywo
BeschreibungDostawa zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ - formularza asortymentowo - cenowego
Interne KennungDZP/PN/48a/2026
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Drób
Interne KennungDZP/PN/48b/2026
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Mięso i wędliny
Interne KennungDZP/PN/48c/2026
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 - Ryby
Interne KennungDZP/PN/48d/2026
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 - Mrożonki (owoce,warzywa)
Interne KennungDZP/PN/48e/2026
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 - Nabiał
Interne KennungDZP/PN/48f/2026
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse