See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 108 odrębnych zadań. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załączniki nr 2.1-2.108 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający wymaga od Wykonawcy wniesienia wadium w zakresie następujących zadań: Zadanie nr: 15 - Dzierżawa 22 Zadanie nr: 16 - Dzierżawa 272 Zadanie nr: 17 - Dzierżawa 296 Zadanie nr: 22 - Igły do portu Zadanie nr: 24 - Neuromonitaring 409 Zadanie nr: 25 - Oklejenia 196 Zadanie nr: 42 - Rękawice 45 Zadanie nr: 50 - Różne 14 Zadanie nr: 53 - Różne 15 Zadanie nr: 58 - Różne 166 Zadanie nr: 63 - Różne 22 Zadanie nr: 68 - Różne 296 Zadanie nr: 88 - Różne 44 Zadanie nr: 98 - Strzykawki z NaC Zadanie nr: 106 - Zestawy do aferezy Zadanie nr: 107 - Zestawy i serwety W zakresie pozostałych zadań Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 8. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 10. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku 4.1-4.5 do SWZ. Zmiana każdej umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 11. Termin związania ofertą wynosi: 120 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 24.02.2026 r. 12. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ. 13. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 692207-2025
Interne Kennung: DZ/DZ-381-1-54/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr:59- Różne 167
Beschreibung: Zadanie 59- Różne 167 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.59 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 59
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr:60- Różne 175
Beschreibung: Zadanie 60- Różne 175 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.60 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 60
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr:61- Różne 214
Beschreibung: Zadanie 61- Różne 214 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.61 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 61
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr:62- Różne 215
Beschreibung: Zadanie 62- Różne 215 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.62 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 62
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr:63- Różne 22
Beschreibung: Zadanie 63- Różne 22 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.62 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 63
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr:64- Różne 232
Beschreibung: Zadanie 64- Różne 232 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.64 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 64
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr:65- Różne 234
Beschreibung: Zadanie 65- Różne 234 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.65 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 65
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr:66- Różne 241
Beschreibung: Zadanie 66- Różne 241 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.66 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 66
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr:67- Różne 257
Beschreibung: Zadanie 67- Różne 257 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.67 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 67
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr:68- Różne 296
Beschreibung: Zadanie 68- Różne 296 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.68 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 68
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr:69- Różne 308
Beschreibung: Zadanie 69- Różne 308 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.69 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 69
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr:70- Różne 310
Beschreibung: Zadanie 70- Różne 310 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.70 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 70
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr:71- Różne 314
Beschreibung: Zadanie 71- Różne 314 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.71 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 71
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr:72- Różne 32
Beschreibung: Zadanie 72- Różne 32 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.72 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 72