577715-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Wartung und -Reparatur – Serwis i rozwój Platformy Kanałów Elektronicznych (II)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSerwis i rozwój Platformy Kanałów Elektronicznych (II)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest serwis i rozwój Platformy Kanałów Elektronicznych (PKE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZK/67/DI/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie w ramach prawa opcji (Opcja) obejmuje usługi rozwoju systemu, administracji systemu oraz zapewnienia jakości zgodnie z pkt II.3 SWZ.