577730-2026 - Ergebnis
Ungarn – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Nyugdíjas munkaerő biztosítása MFB Zrt.-nek (157)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nyugdíjas munkaerő biztosítása MFB Zrt.-nek (157)
Beschreibung: Szövetkezeti (nyugdíjas) munkaerő biztosítása az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt. részére
Vorherige Bekanntmachung: 200838-2026
Interne Kennung: EKR000342522026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. A beszerzési igényre vonatkozó információk Megbízó átmeneti, illetve hirtelen felmerülő emberi erőforrás igényeinek költséghatékony, rugalmas kielégítése érdekében közérdekű nyugdíjas szövetkezeti tagok biztosítása a szövetkezetekről szóló 2006. évi X. tv. (továbbiakban: Sztv.) szerinti külső szolgáltatás keretében. Az igényelt szövetkezeti tagok által tervezetten ellátandó feladatkörök/feladatcsoportok és kapcsolódó feladatok - Adminisztrációs támogatás • Banki adatrögzítő • Adatelemző • Likviditáskezelő • Bankbiztonsági támogató • Kockázatkezelő • Létesítményüzemeltető • Egyéb. adminisztráció A feladatkör ellátásához legalább középfokú végzettség: szükséges - Telefonos ügyintézés • Ügyfélkapcsolattartó • Pénzügyi intézményi kapcsolattartó A feladatkör ellátásához legalább középfokú végzettség: szükséges - Archiválási, irattározás • Általános iratkezelő • Egyéb. iratkezelő A feladatkör ellátásához legalább középfokú végzettség: szükséges - Informatikai feladatok • Rendszergazda • Rendszermérnök • Egyéb. Informatikai szakértő A feladatkör ellátásához legalább középfokú végzettség: szükséges A munkakörönként meghatározott elvárásokat a műszaki leírás tartalmazza. 2. Az igényelt szövetkezeti tagok létszáma, a feladatteljesítés óraszáma összesen Létszám: A szerződés időtartama alatt Megbízó által igényelt szövetkezeti tagok létszáma tervezetten 43 fő, mely létszám tartalmazza azon szövetkezeti tagokat is, akik a közbeszerzés időpontjában Megbízó számára közérdekű nyugdíjas szövetkezeten keresztüli szolgáltatásnyújtás keretében személyes közreműködést teljesítenek (továbbiakban feladatteljesítés), és akiknek a feladatteljesítésére a Megbízó a Megbízott általi szolgáltatásnyújtás keretében továbbra is igényt tart. A létszámban pozitív, illetve negatív irányban lehet eltérés 10 %-os mértékben. A létszám tervezett megoszlása az egyes feladatcsoportok tekintetében a következő: • adminisztratív támogatás: 15 fő • telefonos ügyintézés: 6 fő • archiválás, irattározás: 6 fő • informatikai feladatok: 16 fő Óraszám: Megbízott által ellátandó tervezett feladatteljesítési óraszám összesen 82.560 óra. Megbízott által biztosított és Megbízó által a feladatteljesítésbe bevonni kívánt szövetkezeti tagok tervezett aránya: Megbízott által biztosított szövetkezeti tagok: 20 % Megbízó által a feladatteljesítésbe bevonni kívánt szövetkezeti tagok: 80% A feladatteljesítés időbeli keretei Az elvárt feladatteljesítés időtartama heti minimum 20 óra/fő, maximum 40 óra/fő. A feladatteljesítés általános időtartama: kötött, a Megbízónál irányadó általános munkarendhez illeszkedően, azaz hétfőtől csütörtökig 7-19 óra, valamint pénteken 7-17 óra között, mely időtartamon belül a szövetkezeti tagot 20 perc munkaközi szünet illeti meg. Megbízó a szövetkezeti tagnak home office (otthoni munkavégzés) lehetőséget biztosít. A feladatteljesítés pontos időtartamát és annak beosztását feladatkörönként az Egyedi Megrendelő tartalmazza. 3. A feladatteljesítés díjazása Megbízó a szövetkezeti tagoknak az alábbi óradíjakat kívánja biztosítani: Feladatcsoport/feladatkör/megnevezése Minimum óradíj (bruttó) Ft/ óra Adminisztratív támogatás 3 000 Telefonos ügyintézés 3 000 Archiválás, irattározás 3 000 Informatikai feladatok 4 000 Megbízó a szövetkezeti tagoknak fizetendő óradíjakat Egyedi Megrendelőben pontosítja. A részletes műszaki leírást és feltételeket a KD tartalmazza. A nettó keretösszeg: 526.618.735,- Ft AK a keretösszeg 70 %-ára, azaz 368.633.115,- Ft-ra vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR000342522026/1