2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania, urządzeń multimedialnych oraz peryferyjnych na potrzeby wyposażenia pracowni szkolnych w Zespole Szkół Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie, ul. Kwiatkowskiego 18, 42-300 Myszków
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania, urządzeń multimedialnych oraz peryferyjnych na potrzeby wyposażenia pracowni szkolnych w Zespole Szkół Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie, ul. Kwiatkowskiego 18, 42-300 Myszków w ramach realizacji projektu pn.: "Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Zespole Szkól Nr 1 w Myszkowie"- w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 działanie 08.03. Infrastruktura szkolnictwa zawodowego – ZIT (nabór nr FESL.08.03 – IZ.01-085/23) (znak sprawy: ZP.272.1.7.2026) 1.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup komputerów przenośnych - laptopów, monitora interaktywnego, tablicy interaktywnej wraz z projektorem, oprogramowania – pakiet aplikacji biurowych, drukarki 3D, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarki kodów kreskowych, terminala mobilnego (terminal danych), skaner, projektora przenośnego, ekranu projekcyjnego, drukarki termo-sublimacyjnej, słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem, słuchawek z mikrofonem oraz słuchawek dźwiękoszczelnych wspierających regulację sensoryczną uczniów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna oraz Załącznik Nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również usługę podłączenia oraz pierwszego uruchomienia sprzętu. 1.2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu unijnego. Wszystkie dostarczane urządzenia muszą spełniać standardy dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami na poziomie minimum podstawowym, zgodnie z dokumentem Model Dostępnej Szkoły (MDS). Standardy dostępności minimum na poziomie podstawowym: https://www.dostepnaszkola.info/model-dostepnej-szkoly/ 1.3. Wykonawca zapewnia, że dostarczony sprzęt jest fabrycznie nowy, kompletny i sprawny, nie posiada wad fizycznych i prawnych oraz został wprowadzony do obrotu zgodnie z aktami prawnymi wdrażającymi Dyrektywy Nowego Podejścia co potwierdza oznaczenie CE, zgodnie z ustawą z dnia 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r., poz. 215 z późn. zm.) oraz rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 2 czerwca 2016 r. w sprawie wymagań dla sprzętu elektrycznego (Dz.U. 2016 poz. 806). 1.4. Wykonawca zapewnia, że dostarczone oprogramowanie: - pochodzi z legalnego źródła i posiada wszystkie składniki potwierdzające legalność ich pochodzenia (np. oryginalne opakowanie, oryginalny nośnik, umowa licencyjna, klucz dostępu itp.), - nie narusza ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2025 r., poz. 24 z późn. zm.) - pochodzi z oficjalnych kanałów sprzedaży i dystrybucji producenta na polski rynek. 2. GWARANCJA I RĘKOJMIA Wymagany, minimalny okres gwarancji na sprzęt wynosi 24 miesiące. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert szczegółowo opisany w Rozdziale XI SWZ. 3. ROZWIĄZANIA RÓWNOWAŻNE 4. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp. 5. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. 6. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2) oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
Vorherige Bekanntmachung: 460168-2026
Interne Kennung: ZP.272.1.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30231300 Bildschirme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 31224500 Anschlussklemmen, 38520000 Scanner, 32342100 Kopfhörer, 38652100 Vorführgeräte, 30195000 Tafeln
5. Los
Los: LOT-0001