See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een sociaal secretariaat of erkend sociaal dienstverrichter met levering, implementatie en onderhoud van een softwaretoepassing met ondersteunende dienstverlening voor de loon- en personeelsadministratie van het lokaal bestuur Ninove
Beschreibung: Aanstellen van een sociaal secretariaat of erkend sociaal dienstverrichter met levering, implementatie en onderhoud van een softwaretoepassing met ondersteunende dienstverlening voor de loon- en personeelsadministratie van het lokaal bestuur Ninove
Interne Kennung: PPP01J-1311/6253/2026101
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026101_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP01J-1311/6253/2026101
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026101_1
Additional classification (cpv): 79211110 Payroll management services