See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż oraz dostawa energii cieplnej dla budynku będącego w administracji Gdańskich Nieruchomości położonego przy ul. Łąkowa 28
Beschreibung: 1.Sprzedaż oraz dostawa energii cieplnej dla budynku będącego w administracji Gdańskich Nieruchomości położonego przy ul. Łąkowa 28 2.Świadczenie usług przesyłowych.
Interne Kennung: TZ.250.130.2025DPF
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzedaż oraz dostawa energii cieplnej dla budynku będącego w administracji Gdańskich Nieruchomości położonego przy ul.Łąkowej 28
Beschreibung: 1.Sprzedaż oraz dostawa energii cieplnej dla budynku będącego w administracji Gdańskich Nieruchomości położonego przy ul. Łąkowej 28 2.Świadczenie usług przesyłowych.
Interne Kennung: 0375/2025/USC