See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatu USG kardiologicznego dla Przychodni Lekarskiej przy ul. Leszno 17 w Warszawie w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych” – postępowanie nr 12/2026
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego - aparatu USG kardiologicznego dla potrzeb Przychodni Lekarskiej przy ul.Leszno 17 w Warszawie realizowanego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola – Śródmieście - 1 sztuka.
Vorherige Bekanntmachung: 487215-2026
Interne Kennung: 12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa aparatu USG kardiologicznego dla Przychodni Lekarskiej przy ul. Leszno 17 w Warszawie w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego - aparatu USG kardiologicznego dla potrzeb Przychodni Lekarskiej przy ul. Leszno 17 w Warszawie realizowanego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola – Śródmieście - 1 sztuka.
Menge: 1 Stück