2. Verfahren
Verfahren
Titel: AANKOOP VAN VUILNISZAKKEN
Beschreibung: Aankoop van vuilniszakken en vuilniszakken voor niet-risicohoudend medisch afval (NRMA), dit voor onderwijs, zorg- en welzijnsvoorzieningen in Vlaanderen en het Brussels hoofdstedelijk gewest.
Interne Kennung: 2027-400-VZK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1