577822-2026 - Ergebnis
Litauen – Planungsleistungen im Bauwesen – Projekto „Telšių miesto urbanizuotos teritorijos, esančios nuo Ežero skg. 17 iki senojo miesto stadiono, atgaivinimas ir žalinimas'' projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekto „Telšių miesto urbanizuotos teritorijos, esančios nuo Ežero skg. 17 iki senojo miesto stadiono, atgaivinimas ir žalinimas'' projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Beschreibung: Projektas skirtas didinti Telšių miesto urbanizuotos aplinkos patrauklumą ir spręsti esamą viešųjų erdvių prieinamumo problemą, atgaivinant teritoriją nuo Ežero skg. 17 iki senojo miesto stadiono rekreacinę teritoriją, įrengiant, pėsčiųjų takus, suoliukus ir kitus elementus
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351810 Topografische Dienste, 71351913 Geologische Exploration, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0