See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HCR Syd 2.0 Kemitanke, recirkulation og doseringstavler inkl. pumper
Beschreibung: Leverancen omfatter i hovedtræk, leverance af 3 stk. 20m³ dobbeltvæggede tanke, 4 stk. recirkulationspumper, 6 stk. kabinetter for pumper og 2 stk. kabinetter for påfyldning. Ud over leverance skal leverandøren bidrager vedrørende dimensionering af pumper samt placering af udstyr.
Vorherige Bekanntmachung: 702151-2024
Interne Kennung: HCR Syd 2.0 Kemitanke og doseringsanlæg
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44611000 Tanks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122230 Dosierpumpen, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1