2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 2 sztuk używanych pojazdów spalinowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup 2 sztuk używanych pojazdów spalinowych. 2. Szczegółowy OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POT.240.2709.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp wyznacza krótszy termin składania ofert, w związku z przekazaniem do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 10.07.2026 r. Wstępnego ogłoszenia informacyjnego, opublikowanego w dniu 13.07.2026 r., Numer wydania Dz.U. S: 132/2026, Numer publikacji ogłoszenia: 480250-2026.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0005