2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa rozdzielnic SN do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa rozdzielnic SN do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31213100 Verteilerkästen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Sukcesywna dostawa rozdzielnic SN bez telemachaniki do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rozdzielnic SN bez telemachaniki do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Interne Kennung: PZP/TD-OKR/06388/2026 - Zadanie nr 1
Menge: 59 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja polegać będzie na dostarczeniu Zamawiającemu dodatkowych ilości Urządzeń zwiększających wartość umowy brutto o 35%, z zachowaniem takich samych warunków i standardów (parametrów), jakie były wymagane w pierwotnym zamówieniu oraz po cenach jednostkowych określonych w Załączniku nr 2 do projektu Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Sukcesywna dostawa rozdzielnic SN z telemechaniką do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rozdzielnic SN z telemechaniką do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Interne Kennung: PZP/TD-OKR/06388/2026 - Zadanie nr 2
Menge: 47 Stück