577856-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego na budowę i przebudowę ciągu pieszo – rowerowego wraz z budową instalacji oświetlenia wzdłuż rzeki Bystrzycy w Lublinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego na budowę i przebudowę ciągu pieszo – rowerowego wraz z budową instalacji oświetlenia wzdłuż rzeki Bystrzycy w Lublinie
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: 1. wykonanie trzech wielobranżowych dokumentacji projektowo – kosztorysowych w oparciu o wytyczne zawarte w „Opisie przedmiotu zamówienia” oraz pozyskanie trzech odrębnych decyzji o pozwoleniu na budowę, uwzględniających podział ciągu pieszo-rowerowego na trzy odcinki, tj.: 1.1. Odcinek I: Zalew Zemborzycki - kładka w rejonie ul. Nadbystrzyckiej, 1.2. Odcinek II: kładka w rejonie ul. Nadbystrzyckiej - kładka w rejonie ul. Kąpielowej, 1.3. Odcinek III: kładka w rejonie ul. Kąpielowej - ul. Zawilcowa, 2. pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót budowlanych na podstawie opracowanej w ramach zamówienia dokumentacji.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.