See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groen- en netheidsonderhoud op de gewestwegen in de provincie Vlaams-Brabant: D214, Aarschot.
Beschreibung: Deze aanneming heeft tot doel om in de provincie Vlaams-Brabant langsheen de gewestwegen en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud.
Interne Kennung: WVB/OND/D214/2025/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Verkorting tot 30 kd wegens indiening via elektronisch platform (art. 36§4 Wet OO 17/06/2016)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WVB/OND/D214/2025/3 - 1
Beschreibung: De opdracht omvat hoofdzakelijk: - het uitvoeren van beheers- en onderhoudswerkzaamheden aan de bestaande grasbermen en beplanting (maaien van bermen, scheren van hagen, onderhoud van plantvakken, …); - het snoeien en vellen van lijnbomen langs de gewestwegen; - beperkte (her)aanplantingswerken en het onderhoud van deze aanplantingen gedurende de waarborgtermijn; - het oprapen en verwijderen van zwerfvuil; - het uitvoeren van netheidsonderhoudswerkzaamheden van de verhardingen van wegen en fietspaden (vegen van verhardingen, reinigen van vluchtheuvels en verhoogde verharde inrichtingen); - het reinigen van straatkolken, aquadrains en onderzoeksputten; - het ruimen van sloten; - het profileren van bermen door afgraving; - het herstellen van schadegevallen aan het groenpatrimonium (na ongevallen) en inzake netheidsonderhoud (sluikstortingen e.d.); - het uitvoeren van regiewerken (vb. na stormschade, …) voor zover deze werken niet kunnen worden vergoed volgens de overige posten van de meetstaat en geen aannemingslast zijn; - het plaatsen, instandhouden en verwijderen van alle reglementaire werfsignalisatie die nodig is voor de uitvoering van alle voormelde werken; - het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werkzaamheden volgens de bepalingen van dit bestek.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt