2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja konkursu SkillsPoland 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja konkursu SkillsPolnad 2026. 2. Planowane konkurencje dla których Wykonawca dostarczy sprzęt i materiały: 1) Technologia mody 2) Gotowanie 3) Spawalnictwo 4) Integracja robotów przemysłowych 5) Instalacje sanitarne i grzewcze 6) Tynkowanie i systemy suchej zabudowy 7) Instalacje elektryczne 8) Meblarstwo 9) Stolarstwo 10) Budownictwo cyfrowe BIM 11) Obsługa gości hotelowych 12) Frezowanie CNC 13) Mechanika pojazdów rolniczych i budowlanych 14) Mechatronika 15) Układanie płytek 16) Inżynieria mechaniczna CAD 17) Projektowanie graficzne (Graphic design) 18) IT administration system 19) Fryzjerstwo 20) Piekarstwo 3. Miejsce wydarzenia: Międzynarodowe Targi Poznańskie 4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZP.261.51.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50324000 Unterstützungsdienste für Personalcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30232110 Laserdrucker, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39711211 Mixer für Nahrungsmittel, 39141000 Küchenmöbel, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 39715300 Sanitäreinrichtungen, 44510000 Werkzeug, 38410000 Zählinstrumente, 44512940 Werkzeugsätze, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 42720000 Teile von Maschinen für die Herstellung von Textilstoffen und Bekleidung, 39712200 Geräte zur Haarpflege, 39151000 Diverse Möbel, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 44163100 Leitungen, 44115200 Klempner- und Heizungsinstallationsbedarf, 44163210 Rohrschellen, 42310000 Brenner, 39224210 Malerpinsel, 44165100 Schläuche, 31220000 Stromkreiselemente, 44191000 Verschiedene Holzbaustoffe, 43812000 Sägevorrichtungen, 42623000 Fräsmaschinen, 44531510 Bolzen und Schrauben, 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 44315200 Schweißwerkstoffe, 42662000 Schweißvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja konkursu SkillsPolnad 2026. 2. Planowane konkurencje dla których Wykonawca dostarczy sprzęt i materiały: 1) Technologia mody 2) Gotowanie 3) Spawalnictwo 4) Integracja robotów przemysłowych 5) Instalacje sanitarne i grzewcze 6) Tynkowanie i systemy suchej zabudowy 7) Instalacje elektryczne 8) Meblarstwo 9) Stolarstwo 10) Budownictwo cyfrowe BIM 11) Obsługa gości hotelowych 12) Frezowanie CNC 13) Mechanika pojazdów rolniczych i budowlanych 14) Mechatronika 15) Układanie płytek 16) Inżynieria mechaniczna CAD 17) Projektowanie graficzne (Graphic design) 18) IT administration system 19) Fryzjerstwo 20) Piekarstwo 3. Miejsce wydarzenia: Międzynarodowe Targi Poznańskie 4.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji. Elementy zamówienia, których realizację Zamawiający może zlecić na etapie realizacji zostały wskazane w OPZ. Prawo opcji realizowane jest na podstawie umowy zawartej z wybranym Wykonawcą (patrz Załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy). Wartość usług w ramach prawa opcji zostanie wyceniona w ofercie Wykonawcy (patrz Załącznik nr 3 do SWZ – Formularz oferty i Załącznik nr 3a – Formularz cenowy). Prawo opcji będzie uruchamiane na podstawie pisemnego zapotrzebowania Zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany realizować prawo opcji zgodnie z zapisami umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w okresie trwania umowy celem realizacji wydarzenia. Wykonawcy nie przysługuje prawo roszczeń z tytułu niewykorzystania prawa opcji lub jego pełnej wartości.