See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Testy diagnostyczne IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Testów diagnostycznych IV do Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka w Bydgoszczy. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych - załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy – załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WIWa.272.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw do izolacji kwasów nukleinowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych - załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy – załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zestawy diagnostyczne do wykrywania DNA wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASFV) u świń i dzików
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Testy Elisa do diagnostyki wirusa choroby Aujeszkyego
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Testy do diagnostyki molekularnej
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Testy Elisa I
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zestawy diagnostyczne do wykrywania RNA wirusa grypy ptaków typu A
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Testy do równoczesnego wykrywania i różnicowania RNA wirusów IHN i VHS
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Testy PCR
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Testy do diagnostyki molekularnej wirusa choroby niebieskiego języka.
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Test Elisa do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi choroby niebieskiego języka
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Testy do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusa SVC
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Testy do automatycznej izolacji materiału genetycznego wirusów VHS, IHN, SVC, IPN
Interne Kennung: Zadanie 12