2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Gminne przewozy pasażerskie w publicznym transporcie zbiorowym na liniach komunikacyjnych, obejmujących obszar miasta Mława, dla którego Miasto Mława jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)