2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚP ČR – LS – poskytování ekologických úklidových služeb II.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění ekologických úklidových služeb v pronajatých prostorách na adrese 8. května 165/20 Lovosice, které jsou užívány na základě nájemní smlouvy ze dne 29. 4. 2026 pracovištěm ÚP ČR Lovosice. Předmět plnění je rozdělen na paušální služby, které bude zadavatel hradit dodavateli měsíčně a dále na další služby, které bude zadavatel hradit dodavateli dle jejich skutečné spotřeby. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace. Rozsah požadovaných služeb je vymezen zejména v závazném vzoru smlouvy, který tvoří přílohu A zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 301/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001