2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tori valla teede ja tänavate talvine hooldus 2026-2029
Beschreibung: Hanke esemeks on lumetõrjetööde teostamine 2026-2029 talveperioodidel Tori valla kohalikel teedel, tänavatel, avalikult kasutatavates parklates, platsidel, valla hallatavate asutuste territooriumidel ning hajaasustusega aladel nende elamuteni viivatel erateedel, kus alaliselt elavad Tori valla elanikud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314349-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sindi linna piirkond
Beschreibung: Lumetõrjetööde teostamine 2026-2029 a. talveperioodil Tori valla kohalikel teedel, tänavatel, avalikult kasutatavates parklates, platsidel, valla hallatavate asutuste territooriumitel ning hajaasustusega aladel nende elamuteni viivatel erateedel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314349-0001
Los: LOT-0002
Titel: Tori piirkond
Interne Kennung: 314349-0002
Los: LOT-0003
Titel: Tammiste piirkond
Interne Kennung: 314349-0003
Los: LOT-0004
Titel: Kiisa, Vainu, Pulli ja Rütavere külade piirkond
Interne Kennung: 314349-0004
Los: LOT-0005
Titel: Kilksama , Räägu ja Urge külade piirkond
Interne Kennung: 314349-0005
Los: LOT-0006
Titel: Sauga aleviku, Eametsa ja Nurme külade piirkond
Interne Kennung: 314349-0006
Los: LOT-0007
Titel: Are aleviku ja Eavere , Parisselja , Elbu , Kurena , Pärivere, Lepplaane ja Niidu külade piirkond
Interne Kennung: 314349-0007
Los: LOT-0008
Titel: Võlla, Suigu ja Murru külade piirkond
Interne Kennung: 314349-0008