577890-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKontrakt W-7/U Świadczenie usług nadzoru, administrowania i koordynacji, w imieniu Zamawiającego, realizacji Kontraktu W-1/R „Modernizacja ujęcia wody gruntowej Mała Nieszawka”, Kontraktu W-4/R „Rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie miasta Torunia” i Kontraktu W-5/R „Inteligentny system monitorowania i zarządzania siecią wodociągową”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi pomocy technicznej dotyczącej trzech umów na realizację robót budowlanych - dalej: Kontrakty na Roboty, dla zakresu rzeczowego Projektu „Poprawa systemu zaopatrzenia miasta Torunia w wodę do spożycia”, polegające na nadzorze, administrowaniu i koordynacji, w imieniu Zamawiającego, realizacji Kontraktu W-1/R „Modernizacja ujęcia wody gruntowej Mała Nieszawka”, Kontraktu W-4/R „Rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie miasta Torunia” i Kontraktu W-5/R „Inteligentny system monitorowania i zarządzania siecią wodociągową” – dalej także: Usługi Inżyniera. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej również "SWZ"). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungTFS.38.FENX.W-7/U.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
LosLOT-0001