See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka drceného kameniva pro zimní údržbu silnic na období listopad 2025 - říjen 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka drceného kameniva frakce 2/4, 4/8, 8/11 a 8/16 v předpokládaném množství na jednotlivá místa plnění dle specifikace v zadávací dokumentaci. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen vzorem Smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Uvedené předpokládané množství je pouze orientační, závislé na klimatických podmínkách a bude se řídit konkrétními potřebami zadavatele v daném období. Překročení či nedodržení uvedeného množství nebude podléhat penalizacím ani sankcím ze strany dodavatele.
Interne Kennung: 33/VZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Studená
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Studená
Interne Kennung: část č.14
Los: LOT-0035
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Mladá Vožice
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Mladá Vožice
Interne Kennung: část č.35
Los: LOT-0018
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Písek
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Písek
Interne Kennung: část č.18
Los: LOT-0019
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Horosedly
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Horosedly
Interne Kennung: část č.19
Los: LOT-0020
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Milevsko
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Milevsko
Interne Kennung: část č.20
Los: LOT-0021
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Bernartice
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Bernartice
Interne Kennung: část č.21
Los: LOT-0022
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Žernovice
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Žernovice
Interne Kennung: část č.22
Los: LOT-0023
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Bělá
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Bělá
Interne Kennung: část č.23
Los: LOT-0024
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Stögrova Huť
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Stögrova Huť
Interne Kennung: část č.24
Los: LOT-0025
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Volary
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Volary
Interne Kennung: část č.25
Los: LOT-0026
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Vimperk - Sloup
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Vimperk - Sloup
Interne Kennung: část č.26
Los: LOT-0027
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Lhenice
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Lhenice
Interne Kennung: část č.27
Los: LOT-0028
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Strakonice
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Strakonice
Interne Kennung: část č.28
Los: LOT-0029
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Blatná
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Blatná
Interne Kennung: část č.29
Los: LOT-0030
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Volyně
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Volyně
Interne Kennung: část č.30
Los: LOT-0031
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Hoslovice u Volyně
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Hoslovice u Volyně
Interne Kennung: část č.31
Los: LOT-0032
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Újezd - Vodňany
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Újezd - Vodňany
Interne Kennung: část č.32
Los: LOT-0033
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Tábor
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Tábor
Interne Kennung: část č.33
Los: LOT-0034
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Chlum
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Chlum
Interne Kennung: část č.34
Los: LOT-0017
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Slavonice
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Slavonice
Interne Kennung: část č.17
Los: LOT-0036
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Chýnov
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Chýnov
Interne Kennung: část č.36
Los: LOT-0037
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Dvorce
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Dvorce
Interne Kennung: část č.37
Los: LOT-0038
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Bechyně
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Bechyně
Interne Kennung: část č.38
Los: LOT-0016
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Dačice
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Dačice
Interne Kennung: část č.16
Los: LOT-0015
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Strmilov
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Strmilov
Interne Kennung: část č.15
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka drceného kameniva pro zimní údržbu silnic pro skládku České Budějovice
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro zimní údržbu silnic pro skládku České Budějovice
Interne Kennung: část č.1
Los: LOT-0013
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Třeboň
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Třeboň
Interne Kennung: část č.13
Los: LOT-0012
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Nová Bystřice
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Nová Bystřice
Interne Kennung: část č.12
Los: LOT-0011
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Kohout JH
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Kohout JH
Interne Kennung: část č.11
Los: LOT-0010
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Mokrá
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Mokrá
Interne Kennung: část č.10
Los: LOT-0009
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Mříč
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Mříč
Interne Kennung: část č.9
Los: LOT-0008
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Kaplice
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Kaplice
Interne Kennung: část č.8
Los: LOT-0007
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Vyšší Brod
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Vyšší Brod
Interne Kennung: část č.7
Los: LOT-0006
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Týn nad Vltavou
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Týn nad Vltavou
Interne Kennung: část č.6
Los: LOT-0005
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Nové Hrady
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Nové Hrady
Interne Kennung: část č.5
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku T. Sviny
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku T. Sviny
Interne Kennung: část č.4
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Ševětín
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Ševětín
Interne Kennung: část č.3
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka drceného kameniva pro skládku Planá
Beschreibung: Dodávka drceného kameniva pro skládku Planá
Interne Kennung: část č.2