2. Verfahren
Verfahren
Titel: MÁO színpadgépészeti éves karbantartás 2026
Beschreibung: Vállalkozási szerződés megkötése a nyertes Ajánlattevővel ,,MÁO színpadgépészeti éves karbantartás 2026" tárgyban.
Interne Kennung: EKR001427992026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya a Magyar Állami Operaház (1db) főszínpadi színpadgépészeti berendezéseinek és vezérlésének időszakos karbantartása. Ajánlatkérő igénye szerint, nyertes ajánlattevővel előzetesen írásban egyeztetett időpontban, a szerződés aláírásától számított 12 hónapig, évente 12 alkalommal, a közbeszerzési műszaki leírásban foglaltak szerint. A közbeszerzés tárgyát képezi továbbá az eseti javítások elvégzése és működési rendellenesség elhárítása. A keretszerződés időtartama 12 hónap vagy a nettó 85.000.000. forintos keretösszeg kimerüléséig tart. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-a erejéig vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001427992026/1