2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i zabudowa nowego systemu sterowania i wizualizacji pracą maszyn i urządzeń na Zakładzie Przeróbki Mechanicznej Węgla w obiektach tzw. „Płuczki” i „Klasyfikacji Wstępnej” w PGG S.A. Oddział KWK Murcki-Staszic
Beschreibung: Dostawa i zabudowa nowego systemu sterowania i wizualizacji pracą maszyn i urządzeń na Zakładzie Przeróbki Mechanicznej Węgla w obiektach tzw. „Płuczki” i „Klasyfikacji Wstępnej” w PGG S.A. Oddział KWK Murcki-Staszic
Interne Kennung: 622600253
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001