577930-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Wytwarzanie i dostawa posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWytwarzanie i dostawa posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
Beschreibung1 Przedmiotem zamówienia jest usługa wytwarzania (przygotowywania) całodziennych posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie obejmująca również ich dostawę do siedziby Zamawiającego według zasad określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 – obowiązujący wykaz diet leczniczych.
Interne KennungZPZ-52/07/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wytwarzania (przygotowywania) całodziennych posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie obejmująca również ich dostawę do siedziby Zamawiającego według zasad określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 – obowiązujący wykaz diet leczniczych.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten