577932-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usługi sprzątania terenów zewnętrznych położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Koło, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi sprzątania terenów zewnętrznych położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Koło, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania terenów zewnętrznych położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Koło, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy. Zamawiający wymaga aby Wykonawca: • świadczył usługę sprzątania minimum 16 osobami zatrudnionymi w ramach maksymalnie 8 etatów. • dysponował dwoma osobami pełniącymi funkcję koordynatora prac. • posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 1 794 000,00 zł przez cały okres trwania umowy. W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia dotyczącą usługi sprzątania terenów zewnętrznych (TZOM Koło, i/lub TZOM Młynów, i/lub TZOM Nowolipki, i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy dla różnych części zamówienia. Wykonawca w ramach obowiązków: • w przypadku wystąpienia nagłych zdarzeń powodujących konieczność uprzątnięcia powierzchni, rozpocznie realizację zadań w terminie/czasie zaoferowanym w ofercie • zapewni stawiennictwo koordynatorów prac (koordynator A i B), w celu przeprowadzenia kontroli terenów, w liczbie zaoferowanej w ofercie. Kontrola będzie przeprowadzana w różne dni tygodnia. W ramach jednej kontroli Zamawiający ma prawo przeprowadzić kontrolę jednej lub kilku powierzchni i obszarów. 2. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp. a) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca zatrudnił na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, w sposób określony art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy tj. w szczególności osoby świadczące pracę w zakresie czynności wskazanych w załączniku nr 2 do projektowanych postanowień umowy. b) Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określają projektowane postanowienia umowy będące integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung266932-2026
Interne KennungZP.26.47.2026.JR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001