See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego (sprawa nr 11/ZP/WŁiI/26)
Beschreibung: sprawa nr 11/ZP/WŁiI/26
Vorherige Bekanntmachung: 323172-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego (sprawa nr 11/ZP/WŁiI/26) cz. I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych komputerów typu ALL-In-One zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ;
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego (sprawa nr 11/ZP/WŁiI/26) cz. II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego oprogramowania biurowego typ I zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego (sprawa nr 11/ZP/WŁiI/26) cz. III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych monitorów komputerowych 27’’ zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1c do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego (sprawa nr 11/ZP/WŁiI/26) cz. IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych komputerów przenośnych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1d do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego (sprawa nr 11/ZP/WŁiI/26) cz. V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego oprogramowania biurowego typ II zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1e do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego (sprawa nr 11/ZP/WŁiI/26) cz. VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych projektorów multimedialnych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1f do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego (sprawa nr 11/ZP/WŁiI/26) cz. VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych formatu A3 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1g do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego (sprawa nr 11/ZP/WŁiI/26) cz. VIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń drukujących zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1h do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30174000 Etikettdruckmaschinen