2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przekaźników oraz zabezpieczeń elektrycznych i elektronicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 317-1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa przekaźników oraz zabezpieczeń elektrycznych i elektronicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 317-1. 2. Kod CPV: 31700000-3 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w Załączniku Nr 1 do niniejszej SWZ. Zakres ilościowy przedmiotu zamówienia jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności, z uwagi na charakter prowadzonej działalności, nie zapewnia realizacji zamówienia w pełnym zakresie. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania więcej niż jednego wyrobu (wyroby różnych producentów) w zakresie jednej pozycji formularza ofertowego. Jeśli wykonawca oferuje w danej pozycji formularza ofertowego więcej niż jeden wyrób (wyroby różnych producentów) wymagane jest: a) spełnienie przez każdy oferowany wyrób wymagań określonych w SWZ, b) złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych dotyczących wszystkich oferowanych wyrobów. Oferta, w której zaoferowane zostały wyroby różnych producentów w ramach jednej pozycji formularza ofertowego, jest uznawana za zgodną z wymaganiami SWZ, o ile wszystkie zaoferowane wyroby w danej pozycji formularza ofertowego spełniają wymagania. W przypadku, gdy nawet jeden z zaoferowanych wyrobów nie spełnia wymagań, oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości zamawianych towarów w ramach poszczególnych pozycji asortymentowych i składania zamówień według rzeczywistych potrzeb z zastrzeżeniem, że całkowita wartość dostaw nie przekroczy wartości umowy 8. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 9.Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 10. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (Dz. Urz. UE L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 roku) (dalej jako „RODO”) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO, w załączniku „Kontrahenci/Pracownicy Kontrahentów”. W przypadku przetwarzania danych osobowych w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, Zamawiający spełnił obowiązek informacyjny w Profilu Nabywcy na stronie internetowej Polskiej Grupy Górniczej w zakładce „Obowiązek informacyjny PZP”. 11. Dodatkowo Zamawiający informuje, że a) skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art. 16 RODO, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą. b) w postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania 12. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku Nr 2 do SWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 13 W przypadku części zamówienia (zadań) nr 1-12 składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia (zadania). W przypadku części zamówienia (zadania) nr 13 Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pozycje asortymentowe (części zamienne wyszczególnione w Załączniku Nr 2 do SWZ) w ramach zadania. Składana oferta winna obejmować cały zakres ilościowy danej pozycji. Liczba pozycji asortymentowych w zadaniu nr 13. wynosi: 30. 13. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ 14. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na jedną lub więcej części zamówienia (zadań/pozycji). 15. Ofertę wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Vorherige Bekanntmachung: 282103-2026
Interne Kennung: 702600667
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie nr 11 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie nr 12 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zadanie nr 13 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ