577944-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Izvajanje storitev varovanja ter servisa in vzdrževanja sistemov za tehnično varovanje za obdobje 48 mesecev
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje storitev varovanja ter servisa in vzdrževanja sistemov za tehnično varovanje za obdobje 48 mesecev
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev varovanja ter servisa in vzdrževanja sistemov za tehnično varovanje na objektih, ki jih ima v okviru svojega delovanja v upravljanju naročnik Javni zavod Šport Ljubljana.
Interne Kennung: JN-78309
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fizično varovanje in prevoz denarja
Beschreibung: Prvi sklop javnega naročila se nanaša na izvajanje storitev varovanja, ki obsegajo varovanje ljudi in njihovega premoženja z varnostnim osebjem, ki zajema varovanje objektov, na način opravljanja varnostno-receptorskih storitev, in obhodno varovanje objektov ter storitve prevzema in prenosa gotovine in drugih vrednosti.
Interne Kennung: 527684
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Los: LOT-0002
Titel: Tehnično varovanje
Beschreibung: Drugi sklop javnega naročila se nanaša na izvajanje storitev tehničnega varovanja, ki obsega: - izvajanje storitev varnostnega nadzornega centra (VNC) in posredovanja na sprožene alarmne signale in - reševanje iz dvigal.
Interne Kennung: 527685
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Los: LOT-0003
Titel: Servis in vzdrževanje sistemov AOJP blagovnih znamk Hochiki, Inim electronics, Elkron, Detectomat
Beschreibung: Tretji sklop javnega naročila se nanaša na izvajanje storitev servisa in vzdrževanje sistemov AOJP blagovnih znamk Hochiki, Inim electronics, Elkron, Detectomat.
Interne Kennung: 527686
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung