See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vegen straatgoten, voet- en fietspaden 2025 - 2029
Beschreibung: De opdracht omvat voornamelijk het vegen/onkruidborstelen van straatgoten en ook verhardingen zoals voetpaden, fietspaden, bermstroken of wegen teneinde een proper uitzicht te verkrijgen. Het veegvuil dient opgezogen te worden. De inschrijver vermeldt welk gedeelte van de opdracht hij voornemens is in onderaanneming te geven en de identiteit van de onderaannemers die hij voorstelt. De opdrachtnemer blijft aansprakelijk ten opzichte van de aanbestedende overheid wanneer hij de uitvoering van zijn verbintenissen geheel of gedeeltelijk aan onderaannemers toevertrouwt. De aanbestedende overheid acht zich door geen enkele contractuele band verbonden met die onderaannemers. De opdrachtnemer is verplicht deze voorgedragen onderaannemers in te zetten bij de uitvoering van de opdracht. Het gebruik van andere onderaannemers is onderworpen aan de toestemming van de aanbestedende overheid. Het KB Uitvoering voorziet thans in een aantal bijkomende waarborgen voor de aanbestedende overheid als tegengewicht voor het principe dat onderaanneming in het kader van overheidsopdrachten principieel altijd toegelaten is. Overeenkomstig artikel 12, § 2 KB Uitvoering kan de aanbestedende overheid eisen dat de onderaannemers van de opdrachtnemer in verhouding tot het deel van de opdracht dat zij zullen uitvoeren: 1° voldoen aan de minimumeisen inzake financiële en economische draagkracht en technische en beroepsbekwaamheid die door de opdrachtdocumenten zijn opgelegd; 2° in voorkomend geval voldoen aan de bepalingen van de wetgeving houdende regeling van de erkenning van aannemers van werken. In elk geval blijft enkel de hoofdaannemer aansprakelijk t.o.v. de aanbestedende overheid.
Interne Kennung: PPP0AA-2662/5197/2024-115
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-115_1