2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging TDH-installatie RWZI Hengelo
Beschreibung: Met deze Europese aanbesteding wordt met de inschrijver met de economische meest voordelige inschrijving één (1) overeenkomst afgesloten voor de reiniging van de TDH installatie incl. aan- en afvoerende leidingen op de RWZI Hengelo. De opdracht is nader omschreven in de Inleiding en Uitvoeringsvoorwaarden incl. bijbehorende bijlagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90420000 Abwasserbehandlung, 90913100 Tankreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90400000 Servicios de alcantarillado
Clasificación adicional (cpv): 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente, 90420000 Servicios de tratamiento de aguas residuales, 90913100 Servicios de limpieza de tanques
5. Lote
Lote: LOT-0000