2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów z zamieszkałych nieruchomości powstałych u źródła”, przeterminowanowanych leków i baterii z punktów zbiórki oraz odbiór odpadów z PSZOK” w terminie od 01.04.26r. do 30.04.26r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów z zamieszkałych nieruchomości powstałych u źródła”, przeterminowanowanych leków i baterii z punktów zbiórki oraz odbiór odpadów z PSZOK” w terminie od 01.04.26r. do 30.04.26r.
Vorherige Bekanntmachung: 208411-2026
Interne Kennung: WID.271.4.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001